Twój unikatowy e-sklep

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało autorskie oprogramowanie, które jest proste w obsłudze i zarazem pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko po to, aby zapewnić naszym partnerom i ich klientom usługi na największym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na naszej platformie to dostęp do rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb osób, planujących otworzyć biznes w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz wysyłek, także do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami kurierskimi. To integracje z marketplace’ami, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to jedynie część proponowanych przez nas narzędzi.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że korzystanie ze stworzonych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi pozwala firmie oszczędzić od 2 do 4 godzin pracy dziennie. Nasi eksperci regularnie dodają kolejne opcje, byś jako sprzedawca mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując zarazem maksimum czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci wybrać odpowiedni plan, dopasowany do Twoich potrzeb. Dodatkowo masz okazję przetestowania naszej platformy za darmo przez 14 dni. Przekonaj się, że używanie jej jest rzeczywiście łatwe i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś i pragniesz połączyć ulubione zajęcie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To doskonałe wyjście, gdy chcesz zacząć zarabiać dodatkowo do wynagrodzenia, ale też sprawdzić plan na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Otwórz e-sklep na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.